גיוס משאבים ברשת

תרחיבו את מעגל החברים ואת מעגל התורמים באמצעות אתרי האינטרנט ורשתות חברתיות שלכם. אתר האינטרנט הוא כלי תקשורת מעולה בכך שהוא מעביר באופן ישיר את המידע לתורמים ולקהל הרחב. נעזור לכם לעצבו ולשדרגו, להפכו לאינטראקטיבי, ולכלול בו עדכוני תוכן הכרחיים על מנת למשוך תורמים פוטנציאלים.

שיווק ברשת:

המטרה היא להגיע אל התורמים באמצעות עלונים מקוונים חודשיים. זוהי דרך מצוינת לפרסום, לשמירה על קשר עם תורמים , ולעודדם להמשיך ולתמוך בכם. זוהי גם דרך מהירה וחסכונית לגייס כספים ולפרסם את פעולות הארגון לאלפי תומכים בבת אחת. אנחנו יכולים לעזור בבניית בסיס הדוא"ל שלכם על ידי הגדלת מספר הנמענים וכן לעזור ביצירת עלונים מקוונים אינפורמטיבים אשר יניעו את המקבלים לתמוך בכם.

רשתות חברתיות:

אתרי הרשתות החברתיות הם הכלי החדש ביותר לגיוס חברים ולגיוס תרומות. אנו יכולים לסייע לארגונכם להגדיר את דפי הפרופיל באתרים אלו ולהשתמש בדרך הקלה, החינמית והעכשווית הזו בכדי לגייס תומכים ותורמים למטרתכם. אנחנו נעזור ליצור ולנהל את החשבון שלכם, נקשר אתכם לדפים אשר יובילו לתנועה של מבקרים בדף הבית שלכם ויקדמו את מסע הפרסום החדש שלכם בזמן אמת.

גיוס המונים - Crowdfunding

אם ברשותכם רשימת תפוצה העולה על 5,000 כתובות דוא"ל, מימון המונים היא דרך מצויינת לגיוס משאבים ולבניית גרעין קהילה וירטואלית של תומכים וחברים.
כדי ללמוד איך, אנא צרו קשר עם דיויד ב dave@israelgrants.com, כדי לקבל הדרכה והפניה לתשתית הטובה ביותר למימון המונים.
השימוש בתשתית מותנה ברכישת רישיון אולם אתם נהנים מהתחייבות שבמידה ולא תצליחו לגייס את עלות סכום הרשיון השנתי, תקבלו חזרה את ההפרש בין עלות הרישיון והכספים שכבר הצלחתם לגייס.
רוב הארגונים שנרשמו הצליחו לגייס כבר בחודש הראשון סכום העולה על ההשקעה הראשונית ברישיון.


מענק פרסום מגוגל

אם ברשותכם רשימת תפוצה של פחות מ 5000 שמות, אנו מציעים לכם אפשרות להנות מפרסום חינם באתרים של גוגל בשווי של 10,000$ לחודש. אנו מבצעים זאת בשיתוף פעולה עם חברת "Appleseed ” אשר תגיש עבורכם בקשה למענק מגוגל. לאחר קבלת אישור מגוגל, החברה תשיג עבורכם חבילת פרסום של שישה חדשים בעלות של 3,500 ש"ח לחודש. בתמורה, Appleseed תבצע את פרסום המידע באתרים הנכונים, תכתוב עבורכם בלוגים ותעשה את הדרוש על מנת להגיע להביא את אתר האינטרנט שלכם לחשיפה רבה ככל האפשר. פרסום כזה יניב לא רק עליה דרמטית במספר המבקרים באתר, אלא אף עליה בהרשמה לתוכניות שאתם מציעים, ולכן גם עליה במספר השמות שבתפוצת האימייל שלכם. דבר זה יאפשר שימוש בתשתית מימון המונים להשגת משאבים לארגון. למידע נוסף, אנא פנו ל office@israelgrants.com

רוצה לשמוע עוד?
צרו קשר היום ונתאים חבילה לצרכים שלך:


צרו קשר עכשיו