הצוות

דוד מאיר אפשטיין

שותף, מנהל

054-487-2262; 02-678-6575


דוד בעל תואר שני בתכנון חברתי ובעל עבר עשיר בתפקידי מינהל, תכנון, פיתוח מנהיגות וגיוס משאבים בפדרציות היהודית של בוסטון, סנט לואיס, קליבלנד ולואיסוויל קנטקי. שימש כמנהל דסק ישראל במטה הג'וינט בניו יורק כמו גם הנציג של הפדרציות היהודיות של בלטימור, לוס אנג'לס, יוסטון ומרכז ניו ג'רסי במשך עשור בפרוייקט שיקום שכונות. במסגרת ארגון הגג של המגזר השלישי בישראל, דוד תכנן את כינון קרן מתן כסניף הישראלי של United Way הבין לאומי. שימש כמייסד וכמנכ"ל המכללה הירושלמית לפיתוח מנהיגות קהילתית, וכמנהל התכנית למנהיגות וגיוס משאבים עבור החברה למתנ"סים ומנהלים קהילתיים בירושלים. דוד לימד פיתוח משאבים בארגוני רווחה באוניברסיטה העברית בירושלים בבית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש ברוואלד ובמקומות נוספים בישראל. הוא מחברו של פרק גיוס המשאבים בספר לימוד בנושא בבתי ספר לעבודה סוציאלית ברחבי ישראל

דני בובמן

שותף, מנהל

02-678-6577


דני מנהל הדרכה לשעבר בחברות אינטל ושלקייס, בוגר שתי שליחויות ממלכתיות ותנועתיות בארה"ב, וניהל את מחלקת הנוער של המועצה האזורית עמק הירדן. מאז 2006 מסייע לבעלי עסקים ישראליים לממש את חזונם החברתי ולמצוא שותפים להשקעותיהם הפילנתרופיות. שימש כגייס משאבים ומנהל קשרי החוץ של ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, בשליחותו סייע רבות לגופים ציבוריים וקהילתיים שונים בירושליים בייעוץ ובגיוס משאבים לנושאי רווחה תרבות וחינוך. לדני קשר רציף עם פילנתרופים מישראל ומחו"ל ובכלל זה מנהיגי קהילות יהודיות בתפוצות. לדני היכרות רחבה עם המגזר העסקי הישראלי בדגש על מעורבות הפילנתרופית.

מארה שכטר

יועצת בכירה

02-678-6576


מארה בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית ורקע מקצועי נרחב בגיוס משאבים לעמותות וארגונים ללא כוונות רווח בארצות הברית וגם בארץ. יש לה נסיון בעבודה משותפת עם יחידים, קבוצות, ואף קהילות שלמות בענייני קשישים, בריאות הנפש, שיקום, ארגון קהילתי ופיתוח מנהיגות, בפרט באוכלוסיות חלשות, עולים חדשים, ואנשים עם צרכים מיוחדים. בתור יועצת בכירה, מארה מומחית במיוחד בניהול קשרים עם נציגי קרנות וגישור בין צרכי העמותה לרצונות התורמים. מעבר לכך, היא מנוסה גם כן ביצירת תכנית מובנית למדידת תוצאות והישגים באופן שמשקף את ההשפעה הישירה של המימון.

ברכה הדר

מתאמת קורסים ומנהלת משרד

02-5636629


ברכה הגיעה אלינו לאחר 32 שנות תכנון ותפעול בקרן היסוד. 14 מתוכם היתה מנהלת המחלקה. הרקע המקצועי שלה הוא בתור דוברת ומתאמת נסיעות.

ליאורה הלוי

מנהלת טכנולוגיית מידע ומחקר

02-678-6578


ליאורה היא עולה ותיקה מארצות הברית, ובעלת תואר במתמטיקה וחינוך מהאוניברסיטה העברית בירושלים. היא מנוסה בבניית אתרים, כתיבת תכנים, ושיווק במדיה חברתית. אצלנו היא אשפית טכנולוגיות האינטרנט ומחשוב, מתאמת את מחקרי הקרנות, ועיצוב ותחזוק האתר. בנוסף, ליאורה מנגנת בצ'לו בקהילת נאוה תהלה.

 

בין אם מדובר בפרויקט ממוקד, ובין אם בכוונתכם להגביר באופן משמעותי את אפקטיביות מאמצי גיוס המשאבים שלכם על ידי התקשרות ארוכת  טווח עמנו, ביכולתנו לעצב עמכם תכנית פעולה שתתאים לצרככם ולתקציבכם. 

נקבע פגישת אפיון על מנת לבחון יחדיו דרך אופטימלית לשדרוג מערך גיוס המשאבים בעמותה. 


צרו קשר עכשיו